O nas

Import z Chin od A do Z. Sprzedawaj towary z Chin bez wysiłku

10 lat doświadczenia w imporcie, tysiące udanych transakcji

Ze względu na rozległą infrastrukturę produkcyjną Chiny bywają nazywane fabryką świata. Wzrastająca jakość produktów, coraz lepiej wykwalifikowana siła robocza i dostęp do najnowszych technologii sprawiają, że produkcja w tym azjatyckim kraju jest opłacalna, szybka i w większości przypadków bezpieczna. Dziś sprowadzanie towarów z Chin nie niesie z sobą zagrożenia w postaci niskojakościowej partii, niedostosowania towarów do indywidualnych potrzeb czy utraty znacznych środków pieniężnych. Chiny mogą zaoferować ogromne szanse dla Twojego biznesu, możliwość zwiększenia konkurencyjności w branży, poszerzenia oferty, stworzenia szybkiej i wydajnej linii produkcyjnej i wreszcie osiągnięcia większych zysków niższymi nakładami.

Na przeszkodzie może stać jednak niska znajomość chińskiego rynku lub procedur celnych, a także brak kontaktów biznesowych. Aby maksymalnie zabezpieczyć przyszłość swojego biznesu i uchronić się przed nietrafionymi inwestycjami, skorzystaj z pomocy doświadczonego pośrednika, który przeprowadzi Ci się przez cały proces importu.

Dołącz do klientów, dla których z sukcesem sprowadziliśmy już tysiące kontenerów z Chin do Polski i zobacz, co możesz zyskać!

Import z Chin od A do Z. Sprzedawaj towary z Chin bez wysiłku

Jako wieloletni importer z Chin wiemy, jak ważna dla naszych klientów jest możliwość zorganizowania tak skomplikowanego przedsięwzięcia w zaledwie kilku krokach. Z naszych doświadczeń wynika, że ze względu na nieprzejrzystość procedur i obawę przed popełnieniem błędów wielu przedsiębiorców rezygnuje z importowania towarów z Chin bez poczynienia żadnych starań.

Nasze usługi opieramy na trzech zasadach:

  • Kompleksowej realizacji importu. Trzymamy pieczę nad wszystkimi elementami procesu: znalezieniem i audytem dostawcy, nadzorem produkcyjnym, wykonaniem oceny zgodności, organizacją transportu i procedurami celnymi. Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy i poświęcać swojego czasu na pracochłonne czynności.
  • Zredukowaniu wszystkich formalności do minimum. Wystarczy, że opiszesz nam swoje potrzeby i podpiszesz umowę, a my zajmiemy się częścią logistyczną. Otrzymasz od nas towar gotowy do sprzedaży.
  • Ograniczenia uczestników łańcucha dostaw. Jesteśmy bezpośrednim importerem, niezależnym od pośredników. Dzięki temu możemy zapewnić Ci najlepszą jakość usług. Pozwala nam to też zaproponować Ci atrakcyjną cenę realizacji importu.

Wszystko to daje Ci pewność, że transakcje będą korzystne. Pomoże Ci to uniknąć wielu pułapek: sprowadzenia niskiej jakości towarów, nawiązania współpracy z nieuczciwym kontrahentem czy nieopłacalności inwestycji z powodu zbyt dużej liczby pośredników.

Reprezentujemy Twoje interesy w Chinach

Pomimo że import z Chin jest coraz popularniejszy i bardziej dostępny dla „przeciętnego” sprzedawcy, wciąż jest to rynek dość egzotyczny dla polskich handlowców. Bez znajomości realiów tamtejszej produkcji, języka i sposobu działania chińskich kontrahentów możesz napotkać wiele problemów, których nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie.

W Kraju Środka działamy już od 20 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele zleceń z różnych branż, otworzyliśmy własny magazyn w Chinach i dogłębnie poznaliśmy miejscowe środowisko handlowe oraz rządzące nim zasady. Obecność na chińskim rynku pozwala nam:

  • sprawnie znajdować partnerów biznesowych odpowiadających Twoim oczekiwaniom i profilowi Twojej działalności;
  • porozumiewać się bez bariery językowej, a w konsekwencji wynegocjować dla Ciebie lepsze warunki umowy;
  • dokładnie sprawdzić chińskiego kontrahenta przed zleceniem produkcji, dzięki czemu masz pewność, że nie podejmiesz nieuczciwej współpracy, a Twoje zamówienie zostanie wykonane;
  • nadzorować import na każdym jego etapie, dzięki zawsze otrzymasz towary wysokiej jakości, zgodne z umową i nieuszkodzone;
  • szybko reagować w przypadku pojawienia się nieprzewidzianych problemów i sprawnie je rozwiązywać;
  • podjąć się skomplikowanego i wymagającego wiedzy zamówienia bez obarczania Cię ryzykiem.

Zapewniamy Ci sprawdzone rozwiązania, które już wielu firmom pozwoliły rozwinąć skrzydła.

Import z Chin bez barier

Zależy nam na tym, żeby niezliczone korzyści, które płyną z importowania towarów z Chin, odczuli zarówno przedsiębiorcy stawiający pierwsze kroki na tym obszarze, jak i doświadczeni handlowcy poszukujący nowych dostawców lub zaufanego podmiotu, który pomoże im bezpiecznie przejść przez import.

Z tego powodu zarówno nasz zakres usług, jak i schematy współpracy zostały opracowane w taki sposób, aby mogły z niego skorzystać firmy o różnym stopniu doświadczenia w imporcie, działające w różnych branżach i mające różne oczekiwania.

W każdym przypadku procedura importu z nami jest maksymalnie uproszczona i korzystna dla Ciebie. Podejmujesz współpracę z polskim podmiotem, dzięki czemu pozbywasz się problemów z zaksięgowaniem transakcji, a do tego zyskujesz przejrzystość wszystkich działań.

To pewna inwestycja bez wysokich nakładów czasu, wiedzy i formalności. Wykorzystaj możliwości, które daje Ci chiński rynek. Z nami się uda – napisz do nas i przekonaj się sam!