Szukasz sposobów, aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów? Zastanawiasz się nad importem z rynku chińskiego, ale nie masz kontaktów biznesowych w tym kraju? Skorzystaj z naszej usługi kompleksowego importu z Chin! We współpracy z doświadczonym importerem okazuje się to niebywale proste!

Import towarów z Chin krok po kroku

Wszystkie formalności związane z importem z Chin ograniczyliśmy do minimum – nie musisz wyrabiać numeru EORI, rozliczać się z urzędem skarbowym i urzędem celnym czy poszukiwać kontrahentów handlowych w Chinach. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, aby dokonać wyceny i wspólnie opracować odpowiadający Ci zakres usług.

My zajmiemy się wszelkimi formalnościami:

  • znalezieniem towarów i partnera biznesowego w Chinach;
  • odbiorem towaru od producenta i przepakowaniem go w naszych magazynach w Chinach;
  • zgromadzeniem niezbędnej dokumentacji;
  • organizacją transportu i wysyłką kontenerów;
  • odprawą celną;
  • uiszczeniem cła i podatku VAT;
  • dostawą towaru bezpośrednio pod wskazany adres.

Po wszystkim otrzymasz od nas polską fakturę VAT, którą zaksięgujesz tak samo jak każdy inny dokument firmowy. To tyle – możesz już po prostu zacząć sprzedawać!

Nasze doświadczenie na chińskim rynku, Twoje bezpieczeństwo

Podczas wielu lat naszej działalności sprowadzaliśmy niemal wszystkie rodzaje towaru dla firm z różnych branż. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji poprzez obecność naszego oddziału w Chinach. Pracujący tam zespół specjalistów może na bieżąco nadzorować przebieg importu i czuwać nad jego właściwą realizacją.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy wykonać dla Ciebie także szereg usług dodatkowych, m.in. audyt dostawcy, certyfikację CE i RoHs, kontrolę produkcyjną i przedwysyłkową, branding oraz pobranie próbek czy testów laboratoryjnych. Wszystko po to, aby importować tylko towary najlepszej jakości.

Dlaczego warto zainwestować w import z Chin do Polski z pomocą doświadczonego pośrednika?

Import z Chin jest doskonałą opcją dla firm lub osób prowadzących działalność gospodarczą. Niskie koszty produkcji, nawet jeśli uwzględni koszty transportu towaru i prowizji, to zaleta, obok której nie można przejść obojętnie. Chiny oferują również rozległe zaplecze technologiczne, dzięki czemu jakość towaru utrzymuje się na wysokim poziomie.

Przeszkodę w imporcie z Chin mogą jednak stanowić nieznajomość lokalnego rynku oraz skomplikowane procedury celne i skarbowe. Skorzystanie z naszych usług pomoże Ci:

  • szybko znaleźć dostawcę i towary tańsze niż w przypadku samodzielnych poszukiwań;
  • ograniczyć czas procedur;
  • skorzystać z transportu za pośrednictwem zaufanych firm transportowych.

Przede wszystkim jednak zminimalizujesz ryzyko niepowodzenia, a także zyskasz bezcenny komfort psychiczny.

Jeśli więc chcesz zacząć import z Chin, nie czekaj i skontaktuj się z nami. Rynek chiński to naprawdę bogate źródło szans biznesowych!