Pozytywny wizerunek marki możesz stworzyć za pomocą dobrze przemyślanej i spójnej ze strategią marketingową identyfikacji wizualnej. Jednym z jej najważniejszych elementów jest branding produktu. To najprostszy sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji, kreowanie własnej marki, a także szybszą i efektywniejszą sprzedaż produktów importowanych z Chin! Zobacz, co zyskasz na skorzystaniu z tej usługi.

Czym jest branding produktów i dlaczego okazuje się tak ważny dla budowania świadomości marki oraz strategii biznesowych?

Branding produktowy to nic innego jak opracowanie wyglądu produktów w taki sposób, aby w świadomości konsumentów nierozerwalnie kojarzyły się one z Twoją marką. Jest to m.in. sprzedawanie produktów w jednym, charakterystycznym dla Twojej firmy kolorze lub wzorze, nanoszenie sloganu, logo lub nazwy marki na produkty czy zapakowanie ich w charakterystyczne opakowania. Takie działanie ma docelowo zwiększyć rozpoznawalność marki i wpływać na decyzje zakupowe klientów.

Branding produktów importowanych z Chin przyniesie Ci także mnóstwo innych korzyści. Dzięki temu:

  • zachowasz spójność w budowaniu strategii biznesowej marki;
  • lepiej dotrzesz do swojej grupy docelowej, a następnie zbudujesz bazę lojalnych klientów;
  • przekonasz potencjalnych odbiorców o wysokiej jakości swoich produktów;
  • wzbudzisz pozytywne emocje i skojarzenia.

Produkty z naniesionym logo lub nazwą marki są lepiej postrzegane przez odbiorców niż artykuły „no name”, nawet jeśli te produkty okazują się dokładnie takie same. Włączenie brandingu do strategii marki pozwoli Ci niskim kosztem wyróżnić się na rynku i zarabiać więcej.

Jak wygląda usługa brandingu produktów?

Na Twoje życzenie przeprowadzimy profesjonalny branding danych produktów. Na towary można nanieść logo lub jakąkolwiek inną grafikę, która pomoże Ci w budowaniu marki. W skład usługi wchodzi także wyprodukowanie odpowiadających Twojemu marketingowi i spójnych z wizerunkiem Twojej marki opakowań.

Dlaczego warto przeprowadzić branding w Chinach, a nie w Polsce? Przede wszystkim:

  • jest to tańsze i przebiega sprawniej niż w Polsce;
  • nie musisz szukać usługodawców, którzy zdecydują się wykonać branding w Polsce – to niełatwe, zwłaszcza w przypadku bardzo dużych partii towaru;
  • nie tracisz czasu – czas importu zamówienia wydłuży się zaledwie o 10–20 dni;
  • otrzymujesz produkt gotowy do sprzedaży – możesz od razu uruchomić sprzedaż na stronie internetowej lub kampanię reklamową w mediach społecznościowych.

Jesteś zdecydowany na zwiększenie wartości swojej marki? Skontaktuj się z nami lub poproś o wycenę usługi i dowiedz się, jak będzie wyglądał branding w przypadku Twoich produktów!